Financieel analisten

Gegevens van analisten

zij volgen de financiële situatie van de Groep Pierre & Vacances-Center Parcs. Deze lijst met analisten wordt ter informatie verstrekt en beoogt niet uitputtend te zijn.


Bijgewerkt op 17 maart 2017



  • Exane BNP Paribas
Laurent Gélébart
Tel. : +33 (0)1 44 95 21 56 / E-mail : laurent.gelebart@exanebnpparibas.com 

  • Gilbert Dupont
Emmanuel Parot
Tel. : +33 (0)1 40 22 41 38 / E-mail : emmanuel.parot@gilbertdupont.fr

  • Genesta Finance
Thomas Delhaye
Tel. : +33 (0)1 45 63 68 88 / E-mail : tdelhaye@genesta-finance.com

  • IDMidCaps
Bruno Jehle
Tel. : +33 (0) 1 80 48 80 10 / E-mail : bjehle@idmidcaps.com

  • Midcap Partners
Sarah Thirion
Tel. : +33 (0) 1 53 45 10 72 / E-mail : sthirion@midcapp.com

  • Natixis
Johanna Jourdain
Tel. : +33 (0)1 58 32 34 90 / E-mail : johanna.jourdain@natixis.com 

  • Oddo Nextcap
Antoine Augier de Lajallet
Tel. : +33 (0)4 72 68 27 14 / E-mail : aaugierdelajallet@oddo.fr

  • Portzamparc
Arnaud Despre
Tel. : +33 (0)2 40 44 94 52 / E-mail : despre@portzamparc.fr

Maxence Dhoury
Tel. : +33 (0)2 40 44 94 12 / E-mail : dhoury@portzamparc.fr

  • Société Générale
Marie-Line Fort
Tel. : +33 (0)1 42 13 85 21 / E-mail : marie-line.fort@sgcib.com