Financieel analisten

Gegevens van analisten

zij volgen de financiële situatie van de Groep Pierre & Vacances-Center Parcs. Deze lijst met analisten wordt ter informatie verstrekt en beoogt niet uitputtend te zijn.


Bijgewerkt op 6 februari 2015


  • Exane BNP Paribas

Laurent Gélébart

Tel.: +33 (0)1 44 95 21 56 / E-mail: laurent.gelebart@exane.com
 

  • Gilbert Dupont

Emmanuel Parot

Tel.: +33 (0)1 40 22 41 38 / E-mail: emmanuel.parot@gilbertdupont.fr
 

  • Genesta Finance

Thomas Delhaye
Tél. : +33 (0)1 45 63 68 88 / E-mail : tdelhaye@genesta-finance.com

  • IDMidCaps

Bruno Jehle
Tél. : +33 (0) 1 48 01 87 28 / E-mail : bjehle@idmidcaps.com

  • Natixis Securities

Geoffrey d'Halluin

Tel.: +33 (0)1 58 55 05 36 / E-mail: geoffrey.dhalluin@natixis.com
 

  • Oddo Midcap

Christophe Chaput
Tel.: +33 (0)4 72 68 27 03 / E-mail: cchaput@oddo.fr
 

  • Portzamparc

Romain Freismuth

Tel.: +33 (0)2 40 44 94 54 / E-mail: freismuth@portzamparc.fr
 

  • Société Générale

Marie-Line Fort
Te.l: +33 (0)1 42 13 85 21 / E-mail: marie-line.fort@sgcib.com